На дитячих обличчях – усміх.
Що я варта, діти, без вас?
Ви – натхнення моє, мій успіх.
За плечима сивітимуть роки,
Ну досвід прийде з літами,
Що я варта без вас, малюки?
Я в безмежнім боргу перед вами.
Щоб любові вогонь не згас,
Щоб віддать дітям серце і душу,
Я щоранку заходжу в клас.
Я – учитель, я вчити хочу.
В нашому класі навчається 3 хлопчики і 3 дівчинки. Діти класу активні на уроках, акуратні, зібрані при виконанні усних та письмових робіт, присутній контроль з боку батьків. Але є і такі учні, які потребують постійного контролю та уваги, проведення бесід на виховні теми. В класі всі учні товаришують, приймають активну участь у житті класу.
Наші імена
Анастасія, Настасія, Настя
У перекладі з грецького — що воскрешає.Це ім'я міцно асоціюється з героїнею російських казок, дівчинку з таким ім'ям оточать турботою і любов'ю. І вона не обдурить очікувань, їй невідомі заздрість, ревнощі, суперництво, вона беззахисна перед лицемірством і хитрістю. Якби ні природна інтуїція, її можна було б вважати наївною. Насправді Настя володіє безпомилковою проникливістю і навіть може пророкувати.Любов
Роман
Походить від латинського «романус», що означає «римський, римлянин».
Іменини: 11 лютого, 16 лютого, 5 червня, 1 серпня, 6 серпня, 23 серпня, 14 жовтня, 1 грудня, 10 грудня.Руслан
Тюркське; турецьке arslan, чуваське араслан – лев. Звідси ім'я російського казковго героя Еруслан; варіант Руслан від цього останнього вжив О. Пушкін.
Інша форма імені: РУСЛАНЧИК.
Сергій
Ім'я походить від римського родового імені Sergius, що в перекладі "високий, вельмишановний", за іншою версією з латинської воно можливо означало 'слуга'. Окрім латинської версії, існує ще одна, про невідоме етруське походження. Сучасний російський варіант імені - Сергєй (Сергей). В давнину використовувалося саме ім'я Сергій, як у росіян, білорусів так і в українців, це старослов'янська форма імені. Священослужителі Православної церкви російського та українського патріархату використовують стару старослов'янську форму імені Сергій. Хоча серед українців в давнину воно було не таке поширене.
Іменини: 27 січня, 2 квітня, 1 червня, 11 липня, 18 липня, 13 серпня, 24 вересня, 8 жовтня, 11 жовтня, 20 жовтня.Зоряна
Жіноче слов'янське ім'я. Було поширене в час до хрещення Східної Європи. Пізніше стало занепадати, але залишається у вжитку.
Інші форми імені: Зорянка, Зорянонька, Зоряночка, Зoря, Зірка, Зіронька, Зірочка, Зіруся.
Ім'я Зоряна - язичницьке, у народній традиції іменини відзначаються 14 листопада.
Олександр
Коли б не надзвичайна поширеність, то ім'я Олександр могло б стати одним з найбільш сильних. По енергетиці звучання воно наділяє свого володаря упевненістю в собі, силою, напористістю і навіть може схиляти його до прояву поблажливості, а іноді і зарозумілості. Ще більше енергетику імені посилюють образи таких іменитих Олександрів, як Македонський, Невський, Суворов і багато інших.
Сила імені припускає владність, навіть героїзм, і часто Олександр досить хворобливо реагує, коли люди не сприймають його серйозно. Трапляється, що, реалізовуючи ці свої прагнення, він стає проводирем в компаніях дітей більш молодшого віку, що цілком виправдано: адже якщо Олександр не зможе зарекомендувати себе як лідер, то цілком імовірно, що він перетвориться на дуже замкнуту і "закомплексовану" людину.
Іменини:
8 березня, 28 березня, 29 квітня, 30 квітня, 3 травня, 26 травня, 2 червня, 22 червня, 23 червня, 25 серпня, 12 вересня, 4 листопада, 6 грудня, 25 грудня.